Ierīču veidi

Telpu dezinfekcijas ierīču veidi
 
Tiešā starojuma ierīces
Apstarotājs ir ultravioletā ierīce ar viļņu garumu 253,7 nm (UV-C), kura dezinficē ne tikai gaisu, bet arī virsmas slēgtās telpās. Tiešā starojuma ierīces izstaro baktericīdo gaismu no spuldzēm un atstarotāja (vai bez tā), kas ietekmē visu apkārtējo telpu. Samazina gandrīz visu zināmo mikroorganismu, piemēram, vīrusu, baktēriju, rauga sēnīšu sporu, sēnīšu un pelējuma sporu utt. koncentrāciju gaisā un uz virsmām. Īpaši efektīvs cīņā pret vīrusiem un baktērijām. Telpas dziļai dezinfekcijai ierīces jādarbina 2-8 stundas (atkarībā no ārējiem apstākļiem un mikroorganismu tipa). „Ekspress” apstrādei var ieslēgt apstarotāju uz 15-20 minūtēm. Ierīces var darbināt nepārtraukti, tās neražo ozonu. Ierīci var aprīkot ar spuldžu darbības laika taimeri, programmēšanas ierīci, kustības sensoru, pulti. Nedrīkst izmantot cilvēku klātbūtnē.
 
Slēgtā tipa ierīces
Recirkulators - tā ir ierīce ar viļņu garumu 253,7 nm (UV-C), kurai ultravioletās spuldzes atrodas korpusā, ar ventilatoru palīdzību gaiss ieplūst caur atverēm ierīces iekšpusē, kur ultravioletās gaismas iedarbībā dezinficējas, bet pēc tam attīrīts tiek padots atpakaļ telpā. Recirkulatora atšķirība no apstarotāja ir tāda: baktericīdā starojuma avota tuvums palīdz sasniegt ļoti augstu devu, ko ir grūti sasniegt, ja ierīces ir "atvērtā" tipa, kaut gan šādas iekārtas apstrādā lielo gaisa apjomu un ilgstoši. Tiek panākts augsts dezinfekcijas līmenis, jo gaiss nokļūst ļoti tuvu gaismas avotam. Recirkulatori samazina gandrīz visu zināmo mikroorganismu koncentrāciju gaisā, piemēram, vīrusus, baktērijas, rauga sporas, sēnīšu un pelējuma sporas utt. (līdz 99%). Izstrādāts nepārtrauktai darbībai. Pilnīga aizsardzība pret UV-C starojumu. Ierīci var aprīkot ar putekļu filtru un spuldžu darbības laika taimeri. Drīkst izmantot cilvēku klātbūtnē.

Divkāršas darbības ierīces (2 vienā)
Apvienojot gan apstarotāju, gan recirkulatoru, tiem ir divi atsevišķi slēdži - tas ir, tos var ieslēgt gan kopā, gan atsevišķi. Viņi palīdz ietaupīt naudu un vietu, jo jūs varat nopirkt vienu, nevis divus aparātus.

Uzstādīšanas veidi / stiprināšana
Ierīces var būt mobilas (ar statīvu uz riteņiem vai uz mazām kājiņām)  vai stacionāras: tās var stiprināt pie sienas vai griestiem ar ķēdēm, stūriem vai kronšteiniem.
pievienots salīdzināšanai
Sarakstā iekļauto produktu skaits:
Salīdzināt Atcelt
+371 22 44 20 22 Uzdot jautājumu