Kā cīnīties ar vīrusiem?

Kā tas var palīdzēt tieši jums?

Kad mēs esam stipri, enerģijas pilni, atpūšamies un veselīgi paēduši — mūsu imūnsistēma aizsargā mūs no slimībām, pretojas periodiskiem, kaut ļoti nopietniem, kaitīgo mikroorganismu uzbrūkumiem. Būtņu uzbrukumiem, kuru mērķis ir vairoties mūsu organismos un kaitēt mums no iekšpuses.

Tomēr grūtajos laikos, kad mēs esam stresā un apkārt ir sezona epidēmijas, imūnsistēma vairs nevar izturēt nepārtraukto slimības izraisošo mikroorganismu uzbrukumu un mēs saslimstam.

Baktericīdās ierīces ļauj mums radikāli samazināt mikroorganismu skaitu apkārt mums. Ja virsmas vēl var apstrādāt ar dezinficējošo ķīmiju, tad gaisu ar lupatu noslaukt neizdosies, to var efektīvi attīrīt no slimību izraisītājiem tieši ar baktericīdās iekārtas palīdzību! Vairāk informācijas sadaļā «Kā tas strādā?»

Kāpēc tieši «kvarca lampas»?

Kāpēc baktericīdās (vai hermicīdās lampas) tiek sauktas par «kvarca lampām»? Vai starp viņām ir atšķirības? Kuras ir «labākas», kuras ir «sliktākas»? Skan daudz līdzīgu jautājumu.
Īsumā: visas modernas baktericīdās lampas var nosaukt arī par «kvarca lampām», jo kvarcs (silīcija dioksīds) ir to veidojošs elements. Mēs neņemsim vērā specifiskus stiklus — piemēram, fosfātu stiklus, kurus izmanto lāzeru termokodolu sintēzē u t.l.
Tomēr, no dažādiem kvarca stikla veidiem izveido vēl daudz dažādu lampu veidus, piemēram ultravioletās terapeitiskās lampas (lampas pret psoriāzi, „saulīte”, citas dermatoloģiskās terapeitiskās lampas). Industriālās lampas polimērlīmju sacietēšanai arī tiek izgatavotas no kvarca stikla. Kvarca stiklu izmanto arī terapietiskās infrasarkana starojuma lampās, un pat sadzīves infrasarkanos sildītājos kvarca stikla labāku fizikālo īpašību dēļ, salīdzinot ar parasto stiklu.
Arī uz citiem jautājumiem mēs atbildam sadaļā «Kā tas strādā?»

Kāpēc tieši mēs?

Mūsu misija ir padarīt aizsardzību pret bīstamiem slimību izraisošiem mikroorganismiem pieejamu un saprotamu katram cilvēkam; uzvarēt tos agrāk, nekā tie iekļūst organismā!

Mūsu vēlme: vēlamies, lai katrs varētu tikt galā ar neskaitāmajām baktērijām un vīrusiem, kas mums uzbrūk.

Mūsu devīze: uzvarēt neredzamo ienaidnieku!

Kad mūsu vēlme kļuva par mūsu misiju, mēs nodibinājām kompāniju AIRMED, lai piedāvātu cilvēkiem dažādus mājas un sabiedrisko vietu aizsardzības risinājumus. Kompānijas darbības pamatvirziens ir piedāvāt ierīces, kas cīnās ar gaisā, putekļos un uz priekšmetiem ap mums esošajiem vīrusiem un citiem kaitīgiem mikroorganismiem.

Mūsu speciālistu darba pieredze medicīnas tehnikas sfērā ir pāri 10 gadiem – un mēs labi pārzinām  zinātniski-tehnisko bāzi, kas ir pamatā aizsardzībai pret mikroorganismiem.

pievienots salīdzināšanai
Sarakstā iekļauto produktu skaits:
Salīdzināt Atcelt
+371 22 44 20 22 Uzdot jautājumu