Mīti un fakti par dezinfekciju

1. mīts: “Dezinficēt nav nepieciešams, jo mums nav jādzīvo sterilā vidē!”

Atbilde: UVC baktericīdās (“kvarca” vai germicidālās, kā tās dažreiz dēvē) lampas nesterilizē gaisu, tās attīra gaisu no mikrobiem par 99% vai vairāk, ļoti ilgas darbības rezultātā — līdz 99,98%, bet nesterilizē to, jo dzīvot sterilā vidē cilvēkiem ir nedabiski. Lampas-dezinfektori pieveic un samazina ” mikrobu armiju ” tā, ka pat novājināta imūnsistēma var tikt galā ar infekciju un novērst saslimšanu!

2. mīts: “Mūsu senči dzīvoja būdās, bērni rāpoja pa klona grīdu — un nekas — auga veseli!”

Atbilde: Laikā, kad “mūsu senči” rāpoja pa klona grīdu būdās, līdz pilngadībai nodzīvoja labākajā gadījumā puse no visiem piedzimušajiem bērniem (saskaņā tikai ar oficiālo statistiku pirms 100 gadiem līdz viena gada vecumam no 1000 piedzimušajiem bērniem bojā gāja apmēram 300 bērni). Mēs saprotam, ka izdzīvoja, protams, spēcīgākie (vai drīzāk veiksmīgākie), tomēr mums šodien attiecībā uz mūsu bērniem šāda statistika un argumentācija nav pieņemama. Neviens taču nevēlas, lai viņa tuvinieki tiktu iekļauti šādā baisā statistikā.

3. mīts: ” Slimības izraisošie mikroorganismi mums ir nepieciešami veselības nostiprināšanai”

Atbilde: Šī pieņēmuma nenopietnība ir viegli saprotama, atskatoties uz neseno vēsturi. Mirstības statistikai no dažādām infekcijas slimībām 20.gs. ir skaidra tendence samazināties. Ir skaidri redzams, ka straujākais kritums
bija vērojams laika posmā no 1900. līdz 1950. gadam. Kas notika šajā laikā, kas mainījās? Kas izraisīja tik strauju šo baiso skaitļu kritumu? Atbilde ir vienkārša: samazinājās saskarsme ar patogēniem mikroorganismiem un uzlabojās ārstēšana. Piemēram: tika uzsākta ūdens hlorēšana publiskajā ūdens apgādes sistēmā — tas ir, samazinājās inficēšanas iespēja, cilvēki visā pasaulē sāka masveidā lietot personīgās higiēnas līdzekļus — tikai roku mazgāšana ar ziepēm ir saglabājusi vairāk dzīvību, nekā jebkuras no līdz šim izgudrotajām zālēm! Tie ir veidi, kā samazināt slimību izraisošo mikroorganismu skaitu!
Zāles, antibakteriālie līdzekļi, pat labākie no tiem jūs “NEĀRSTĒ”, kā domā daudzi cilvēki, bet: 1)vājina slimību izraisītājus un 2)mobilizē JŪSU imūnsistēmu, lai tā cīnītos ar slimības izraisošajiem mikroorganismiem, kas atrodas jūsu organismā.
Ultravioletās baktericīdās (dēvētas arī par “kvarca” vai baktericīdām) lampas dara ar gaisu un virsmām to pašu, ko jūs darāt ar rokām, mazgājot tās ar ziepēm: baktericīdās lampas simtreiz un tūkstošreiz samazina baktēriju un vīrusu skaitu gaisā ap jums, kuru jūs elpojat. Un diez vai jums plaušās ir vajadzīgi slimību izraisītāji.

4. mīts: “Imunitāte kļūs vāja no neinficēta gaisa”

Atbilde: 1) Baktericīdās ierīces jālieto vājas imunitātes periodos vai epidēmiju laikā (piemēram, nesās “putnu” vai “cūku gripas” laikā, u.c.).
2) Ārpus mājām jums ir daudz papildu iespēju cīnīties ar vīrusiem un baktērijām. Katra pastaiga, katrs rokasspiediens vai saruna ar draugiem un kaimiņiem — tā diemžēl ir apmaiņa ar mikroorganismiem. Piemēram, braucot sabiedriskajā transportā jūs saņemat veselu mikroorganismu “buķeti” caur margām, durvju pogām (arī liftā) un gaisa pilienu veidā. Ņemiet vērā, ka, ja jūs visu laiku braucat ar automašīnu vai dzīvojat tālu ārpus pilsētas un neesat pastāvīgi pakļauti šai masveida “mikrobu izsmidzināšanai”, tad jūs nesaslimstat biežāk, un, no otras puses — sabiedriskā transporta lietotāji nepārstāj slimot laika gaitā (kas būtu loģiski, ja “mikrobu izsmidzināšana” būtu labvēlīga mūsu imūnsistēmai).

5. mīts: “Kvarca (baktericīdās) lampas Eiropā ir sen aizliegtas”

Atbilde: Patiešām, sliktas kvalitātes lampu (daudzu ķīniešu, dažu veco padomju un pat daudzu mūsdienu UV lampu veidu, kas NAV PAREDZĒTI mājsaimniecību gaisa dezinfekcijai) lietošana var būt kaitīga un bīstama jūsu veselībai! Vai arī nepareizi izvēlētās lampas var vienkārši būt neefektīvas vai pat bīstamas.

Mēs saprotam šo problēmu un mums ir padziļinātas zināšanas šajā jautājumā, tāpēc piedāvājam sertificētas, īpaši gaisa dezinfekcijai izstrādātas ierīces ar Eiropas atbilstības sertifikātiem. Visām ierīcēm, ko mēs piedāvājam, ir tikai vismodernākās bezozona baktericīdās lampas tikai ar CE sertifikātiem, vienīgi no vadošajiem Eiropas zīmoliem. Mēs rūpējamies par savu reputāciju un jūsu drošību. Mums visvairāk rūp klientu uzticība un drošība!

 
 
pievienots salīdzināšanai
Sarakstā iekļauto produktu skaits:
Salīdzināt Atcelt
+371 22 44 20 22 Uzdot jautājumu