Garantija un serviss

Pārsvarā pilna garantija uz baktericīdajām ierīcēm — divi gadi kopš iegādes brīža (arī juridiskām personām!) uz visiem ražošanas defektiem, ieskaitot pašas baktericīdās lampas uzstādītās iekārtās.
NEXA produktiem garantija ir 3 gadi. Industriālās dezinfekcijas produktiem un risinājumiem garantijas termiņš ir atkarīgs no projekta nosacījumiem.
Piedāvājam garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Veicam visu veidu ultravioleto dezinfektoru remontu un apkalpošanu, spuldžu nomaiņu un profilaktiskus darbus.

Piegāde

Vairums produkcijas ir pieejams noliktavā. Ja preces nav uz vietas, tad tās piegādes termiņš uz noliktavu ir 1-15 darba dienas, atkarībā no piegādātāja.
Preci var saņemt birojā pēc adreses: Rīga, Maskavas iela 322, 3. st., telpa 303-3. no 10:00 līdz 18:00 darba dienās (obligāti sazvanīties iepriekš). Ieeja ēkā pretī “Gigants” veikala ēkai (no ēkas sāna) vai blakus “Lulū" picērijai (no Maskavas ielas puses), lifts atrodas gaiteņa galā.
Ir iespējama piegāde Latvijas un E.S. teritorijā, pārsvarā par atsevišķu samaksu (lūdzu, sazinieties ar mums).

Apmaksa

Apmaksu var veikt ar pārskaitījumu, kredītkarti vai skaidrā naudā (preces saņemšanas brīdī). Visas cenas mājaslapā ir norādītas ar PVN 21%.

Uzrakstiet savu e-pastu un tālruni ar jautājumu - mēs noteikti rakstīsim vai piezvanīsim jums!

Sūtīt
pievienots salīdzināšanai
Sarakstā iekļauto produktu skaits:
Salīdzināt Atcelt
+371 22 44 20 22 Uzdot jautājumu