Pirkšanas process

Mājaslapā cenas ir norādītas Eiro (EUR) ar PVN.
Izvēlieties preci un nospiediet pogu „Pasūtīt” uz preces kartiņas zem parametriem un preces cenas.
Aizpildiet, lūdzu, pieteikumu, kur ierakstiet pasūtījuma detaļas: iekārtu skaitu, komplektāciju (bez/ar statīvu, bez/ar vadu), piegādes adresi, uzņēmuma (privātpersonas) rekvizītus, kontaktpersonas vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.
Pēc pieteikuma saņemšanas ar jums sazināsies mūsu konsultants pa e-pastu vai tālruni pasūtījuma komplektācijas apstiprināšanai.

Apmaksas iespējas

- Bankas pārskaitījums:  Jums tiks izsūtīts rēķins uz priekšapmaksu. Pēc apmaksas atsūtiet, lūdzu, maksājuma uzdevumu uz e-pastu info@kvarcalampas.lv, lai paātrinātu preces izsniegšanu vai piegādi.
Skaidrā naudā vai ar maksājumu karti, veicot maksājumu “Airmed” SIA birojā pie preces saņemšanas
* Ja pircējs veic apmaksu ar bankas pārskaitījumu, tad par samaksas dienu tiek uzskatīta diena, kad maksājums saņemts pārdevēja bankas kontā.

Piegāde

Saņemšana birojā (bez maksas)
Biroja adrese: Rīga, Maskavas iela 322, 3. st., telpa 303-10..
Pēc pasūtījuma apmaksas Jūs saņemsiet e-pastu vai zvanu par preces saņemšanu. Preci var saņemt birojā (piezvaniet iepriekš pa t. 22442022) no 10:00 līdz 14:00 darba dienās (var arī sarunāt no 14-18, bet obligāti sazvanīties iepriekš). Ieeja ēkā pretī “Gigants” veikala ēkai (no ēkas sāniem) vai blakus “Lulū" picērijai (no Maskavas ielas puses), lifts atrodas gaiteņa galā.
Piegāde ar kurjeru (par maksu, kura ir atkarīga no piegādes adreses)
- Preces, kas ir noliktavā, tiek  sagatavotas izsūtīšanai 0-2 darba dienu laikā. Kopējais preces piegādes laiks aizņem no 1-3 dienām.
- Ja pasūtītā prece nav noliktavā, mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par piegādes laiku.
- Pārdevējs nav atbildīgs par novēlotu preču piegādi un pārpratumiem, kas radušies pasūtījuma gaitā klienta sniegto datu neprecizitātes vai kļūdu dēļ.

Garantija un serviss

Pārsvarā pilna garantija uz baktericīdajām ierīcēm — divi gadi kopš iegādes brīža (arī juridiskām personām!) uz visiem ražošanas defektiem, ieskaitot pašas baktericīdās lampas uzstādītās iekārtās.
NEXA produktiem garantija ir 3 gadi. Industriālās dezinfekcijas produktiem un risinājumiem garantijas termiņš ir atkarīgs no projekta nosacījumiem.
Piedāvājam garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Veicam visu veidu ultravioleto dezinfektoru remontu un apkalpošanu, spuldžu nomaiņu un profilaktiskus darbus.

Uzdodiet savu jautājumu - mēs noteikti sazināsimies ar jums!

Aizpildot šo pieteikumu, es piekritu datu apstrādes nosacījumiem. Sīkāka informācija zem saites: Nosacījumi un Privātuma politika

Sūtīt
pievienots salīdzināšanai
Sarakstā iekļauto produktu skaits:
Salīdzināt Atcelt
+371 22 44 20 22 Uzdot jautājumu